Ocieplenie poddasza Ostrów koło Tarnowa małopolska

16 gru 2020Realizacje

Budowa i wykończenie całości domu to nie łatwe i dość kosztowne zadanie. Można mieszkać w domu posiadającym, niewykończone piętro lub poddasze, a jak pozwoli budżet rodzinny dokończyć planowane wcześniej prace. Można również zrobić wszystko przed wprowadzeniem się, tak jak to miało miejsce w tym przypadku.

Zlecenia dla naszego klienta z Ostrowa, koło Tarnowa w województwie małopolskim to właśnie prace wykonywane w nowo wybudowanym domu. Polegały one na ociepleniu poddasza i stropu w części użytkowej pianą o grubości 25 cm oraz poddasza w nieużywanej części strychu, pianą o grubości 15 cm.

Technologia, którą stosujemy pozwala zabezpieczyć i szczelnie wypełnić każdą powierzchnię, nawet najmniejsze szczeliny między oknami dachowymi (co widać na zdjęciach). Ocieplenie pianą poliuretanową Purios eliminuje mostki cieplne do zera co bezpośrednio zwiększa oszczędność na ogrzewaniu do maksimum. W przypadku metod tradycyjnych, jak ocieplenie styropianem jest to bardzo trudne, a czasem nawet niemożliwe aby dane miejsce dokładnie ocieplić.

Zobacz w galerii poniżej efekty naszej pracy.

Wycena termoizolacji gratis !

Zadzwoń lub napisz aby otrzymać ofertę.

+48 728 983 537

Więcej artykułów z tej kategorii

Zadzwoń