Nasza firma jest nowoczesnym, prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem, wykonującym izolacje przy wykorzystaniu piany PUR. Dewizą naszej firmy jest zadowolenie i satysfakcja naszych Klientów. Celem naszej codziennej pracy jest możliwość sprostania oczekiwaniom i wymaganiom każdego Klienta, zachowując przy tym najwyższy stopień bezpieczeństwa i fachowości.

Naszą kadrę pracowniczą stanowią młodzi, ambitni, pracowici i wykwalifikowani specjaliści. Ich zaangażowanie, fachowość i wiedza połączona z praktyką w tym zakresie gwarantują najwyższą jakość wykonywanych usług, z jednoczesnym zachowaniem wcześniej ustalonych, możliwie najkrótszych terminów wykonawstwa.

W swojej pracy wykorzystujemy najnowsze dostępne na rynku materiały i technologie. Za każdym jednak razem dobieramy je tak, by sprostać nawet najbardziej wyszukanym wymaganiom i oczekiwaniom naszych klientów, przy jednoczesnym rygorystycznym przestrzeganiu wszystkich zasad i atestów bezpieczeństwa oraz zasad sztuki budowlanej.

Atutem naszej firmy są także atrakcyjne i konkurencyjne ceny. Podkreślamy przy tym, iż przystępna cena w każdym przypadku idzie w parze z najwyższą jakością świadczonych usług oraz ze staraniami przestrzegania terminowości.

Z poważaniem, właściciel firmy
Piotr Kucharski

Nasz sprzęt

W naszej codziennej pracy wykorzystujemy nowoczesny sprzęt i stosujemy wysokiej jakości materiał izolacyjny.

Dane kontaktowe

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy do Pastwa dyspozycji.

POLI-Ocieplenia

Piotr Kucharski
ul. Wiejska 33
38-530 Zarszyn

+48 728 983 537

Napisz do nas

Zgoda na przetwarzanie danych

1 + 9 =