O nas

Dzięki profesjonalnej i bezpiecznej usłudze zapewniamy zadowolenie i satysfakcję naszym klientom.

Nasza firma jest nowoczesnym, prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem, wykonującym izolacje przy wykorzystaniu piany PUR. Dewizą naszej firmy jest zadowolenie i satysfakcja naszych Klientów. Celem naszej codziennej pracy jest możliwość sprostania oczekiwaniom i wymaganiom każdego Klienta, zachowując przy tym najwyższy stopień bezpieczeństwa i fachowości.

Naszą kadrę pracowniczą stanowią młodzi, ambitni, pracowici i wykwalifikowani specjaliści. Ich zaangażowanie, fachowość i wiedza połączona z praktyką w tym zakresie gwarantują najwyższą jakość wykonywanych usług, z jednoczesnym zachowaniem wcześniej ustalonych, możliwie najkrótszych terminów wykonawstwa.

W swojej pracy wykorzystujemy najnowsze dostępne na rynku materiały i technologie. Za każdym jednak razem dobieramy je tak, by sprostać nawet najbardziej wyszukanym wymaganiom i oczekiwaniom naszych klientów, przy jednoczesnym rygorystycznym przestrzeganiu wszystkich zasad i atestów bezpieczeństwa oraz zasad sztuki budowlanej.

Atutem naszej firmy są także atrakcyjne i konkurencyjne ceny. Podkreślamy przy tym, iż przystępna cena w każdym przypadku idzie w parze z najwyższą jakością świadczonych usług oraz ze staraniami przestrzegania terminowości.

Z poważaniem, właściciel firmy
Piotr Kucharski

DLaczego warto z nami współpracować ?

Ponad 3 lata doświadczenia w branży

}

Każde zlecenie wykonane w terminie

Wysoka jakość wykonywanych prac

W codziennej pracy wykorzystujemy nowoczesny sprzęt

Evolution G-30H Low Pressure

Hydraulicznie napędzane urządzenie dozujące, które zostało zaprojektowane i wyprodukowane aby spełnić najwyższe wymagania przemysłowej piany. G-30H dedykowana jest przy aplikacjach dwóch składowych systemów wymagających wysokiej precyzji dozowania, aby zapewnić najlepszą jakość mieszania składników chemicznych. Jego konfiguracja umożliwia łatwy dostęp do wszystkich jego elementów, upraszcza funkcje kontroli i znacząco skraca czas konserwacji. To urządzenie szczególnie nadaje się dla firm wchodzących na rynek usługowej aplikacji poliuretanów. Evolution G-30H Low Pressure to hydraulicznie napędzane urządzenie dozujące, które zostało zaprojektowane i wyprodukowane aby spełnić najwyższe wymagania przemysłowej piany. G-30H dedykowana jest przy aplikacjach dwóch składowych systemów wymagających wysokiej precyzji dozowania, aby zapewnić najlepszą jakość mieszania składników chemicznych. Jego konfiguracja umożliwia łatwy dostęp do wszystkich jego elementów, upraszcza funkcje kontroli i znacząco skraca czas konserwacji. To urządzenie szczególnie nadaje się dla firm wchodzących na rynek usługowej aplikacji poliuretanów.

Pistolet Master III

MASTER III został zaprojektowany do intuicyjnej i prostej obsługi. Główny blok może być rozebrany ręcznie, co pozwala szybko uzyskać dostęp do komory mieszania natomiast uszczelki, filtry i zawory dopływu umieszczone są w jednym miejscu ułatwiając obsługę.

Cechy Szczególne:

  • Wysokie ciśnienie wewnętrznego mieszania,
  • Automatyczne czyszczenie,
  • Nie wymaga rozpuszczalników,
  • Natrysk hydrodynamiczny,
  • Automatyczne smarowanie komory mieszania.

Daj się miło zaskoczyć rachunkom za ogrzewanie

Sprawdź naszą ofertę

Zadzwoń