Ocieplenie dachu garażu i poddasza użytkowego podkarpackie

18 lis 2020Realizacje

Ocieplenie dachu garażu Dukla województwo podkarpackie

Podczas budowy garażu można zaplanować jego ocieplenie już na etapie projektowania. Jednak dach wykonany z blachy falowanej lub trapezowej może okazać się wyzwaniem. Styropian nie zapewni dostatecznej izolacji oraz szczelności takiego zadaszenia.
W tym wypadku idealnym rozwiązaniem jest ocieplenie dachu pianą poliuretanową. Jak można zobaczyć na zdjęciach poniżej, gdzie zastosowaliśmy piankę zamknięto komórkowa Purios H. Już 5 cm grubości pianki, pozwala wypełnić całą powierzchnię oraz podnieść temepraturę wnętrza o kilka stopni. Bezpośredni natrysk na blachę, bez zbędnych elementów montażowych, jak w przypadku styropianu, a dzięki szczelnemu wypełnieniu całęj przestrzeni, brak mostków cieplnych. Cały proces w opisanym przypadku, to powierzchnia 90 m2 ocieplona w błyskawicznym czasie do 6 godzin pracy.

Ocieplenie poddasza Jasło wojewódźtwo podkarpackie

Każda budowa jest wyzwaniem, czy to stan surowy, czy adaptacja poddasza. W obu tych przypadkach warto zadać i zabezpieczyć termicznie przed warunkami atmosferycznymi swoją nieruchomość. Poprzez nie zabezpieczone elementy domu jak ściany lub dach może uciekać sporo ciepła co bezpośrednio przekłada się na finanse.
Dla naszego klienta w mieście Jasło województwo podkarpackie, wykonaliśmy ocieplenie poddasza, wysokiej wydajności pianką Purios E o grubości 23 cm. Dach to jeden z elementów domu, przez który ucieka najwięcej ciepła, dlatego termoizolacja poddasza użytkowego pozwoli na duże oszczędności na ogrzewaniu w sezonie grzewczym. Poniżej można zobaczyć kilka zdjęć z wykonanych prac.

Wycena gratis !

Szybkie, sprawne ocieplenie w przystępnej cenie.

Nie ryzykuj. Dowiedz się o kosztach i czasie realizacji przed podjęciem współpracy.

Więcej artykułów z tej kategorii

Zadzwoń