Ocieplenie stropodachu, poddasza i piwnicy Rzeszów podkarpackie

21 paź 2020Realizacje

Ocieplenie stropodachu to idealne rozwiązanie już na etapie samej budowy. Jeżeli sam proces budowy jest rozłożony w czasie i długotrwały to termoizolacja w tak wczesnej fazie pozwoli zabezpieczyć wnętrze przed niskimi temperaturami. W tym przypadku zastosowaliśmy u klienta piankę Purios o grubości 25 cm, która w przyszłości pozwoli zaoszczędzić na ogrzewaniu domu.

Posiadasz poddasze, które chcesz zaadaptować jako dodatkowe pomieszczenie mieszkalne ? Najlepszym rozwiązaniem będzie izolacja pianą natryskową, ponieważ na właściwości takiej metody dokładnie uszczelnisz wszystkie zakamarki i pozbędziesz się mostków termicznych. Grubość piany na tym poddaszu wyniosła 20 cm co na pewno przełoży się na mniejsze rachunki za ogrzewanie.

Podpiwniczone domy często borykają się z dużą wilgotnością oraz niską temperaturą, ze względu na brak izolacji stropu. Wykonanie izolacji takiego stropu metodami klasycznymi jak wełna lub styropian wiąże się z dodatkowymi utrudnieniami w postaci klejenia lub wiercenia kołków montażowych. Zastosowanie pianki zamknięto komórkowej Purios, typu H o grubości tylko 5 cm, tak jak w tym przypadku, pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze oraz pozbyć się dodatkowych trudności.

Wszystkie powyższe ocieplenia wykonaliśmy dla naszych klientów z miasta Rzeszów województwo podkarpackie. Jeżeli potrzebujesz fachowej porady lub wyceny zapraszamy do kontaktu.

Więcej artykułów z tej kategorii

Zadzwoń