Gdzie można zastosować pianę Purios?

15 cze 2020Branżowe

Ekspert z firmy Purios Pani Milena Bratz wyjaśnia.

Natryskowa piana Purios dzięki swym właściwościom oraz technologii montażu, jest szybką i bezpieczną metodą ocieplenia i nadaje się do zastosowania w budynkach mieszkalnych oraz gospodarczych, od fundamentu aż po sam dach. Dzięki tej metodzie można ocieplić prawie każdą powierzchnię i materiał używany w budownictwie. Wyjątek stanowią podłoża z tworzywa termoplastycznego, blachy ocynkowane (nieprzygotowane), szkła oraz powierzchnie lakierowane bez wcześniejszego zmatowienia.

Piana Purios to również idealne rozwiązanie w budownictwie przemysłowym. Można ją stosować do izolacji konstrukcji metalowych, chłodni, budynków inwentarskich, hal produkcyjnych i magazynowych.

Technologia natryskowa pianą Purios gwarantuje szybką i efektywną izolację całego domu, budynku gospodarczego, hali magazynowej, a nawet gabinetu lekarskiego czy studia nagrań. Zaczynająć od fundamentów, podłóg, ścian, a kończąc na stropach, poddaszach i dachach. Dzięki elastyczności pianki, dopasowuje się ona do trudno dostępnych miejsc, w których występują załamania powierzchni, czyli np. stropy czy ściany pod zabudowę z płyt gipsowo-kartonowych.

Idealne rozwiązanie w przypadkach gdzie klasyczne metody jak wełna lub styropian nie sprawdzą się lub są trudne i droższe do wykonania.

Więcej artykułów z tej kategorii

Zadzwoń